Jak technologie bezkontaktního vysoušení zdiva DryPol® system funguje

  • Bez stavebních zásahů.
  • Elektrofyzikálním principem.
  • Za zlomek běžných nákldů za vysoušení stavby.
  • Na jakýkoliv stavební materiál.
  • Bez ohledu na stáří stavby.
  • Spolehlivě funguje se garantovanou zárukou až 30let.
  • Bez vlivu na okolní prostředí, domácí zvířata, běžné lidské zdraví a běžné domácí spotřebiče.
  • Ekologická technologie vysoušení zdiva.

Popis funkce vysoušení zdiva technologií DryPol® system

Jak systém vysoušení zdiva DryPol® funguje

Jak funguje DryPol® system ? Účinně a bezpečně vůči čemukoliv v domě !

V několika měsících po instalaci DryPol® system putuje voda v kapilárních řečištích zdiva zpět do půdy - tedy od + (plus) k - (mínus) pólu. Využívá se tedy zemského magnetismu, v tomto případě elektromagnetismu. Silný minusový magnetický pól máme v podloží stavby, mírný kladný dodáme přístrojem DryPol® system do molekul vody ve zdech obsažených. V dalších letech pak elektroosmóza působí jako štít proti vlhkosti a této brání opětovnému vzestupu do zdiva. (ilustrační popis) Dům /objekt / zůstává suchý včetně sklepů a základů stavby. Neruší žádné přijímače, vysílače ani jakékoliv přístroje.

Nejedná se tedy o žádnou "zázračnou krabičku", ale o počítačový elektronický systém, využívající pevně daných fyzikálních zákonů této planety. Funguje stejně jako běžná mechanická elektroosmóza, ovšem za zlomek ceny nákladů.

DryPol® system zdivo vysouší elektrofyzikálním principem

Jak systém DryPol® funguje

DryPol® Systém dosahuje výborných výsledků i při silných tloušťkách stěn

Přístroj DryPol® system dosahuje velmi dobrých výsledků i při velké vlhkosti zdiva a při silných tloušťkách stěn, které fungují jako bytelné vodiče. Nicméně je nutné, aby každý majitel přístroje DryPol® system provedl v době od 1/2 - 1 roku od data instalace (dle pozorování účinků na konkrétní stavbě) jednoduchou opravu povrchu zdiva ! Je možné, že jste tuto činnost prováděli možná již mnohokrát a vlhkostní mapy se po čase opět objevily.

TOPlist